Foto-przygoda – mini


Jednodniowe warsztaty fotografii plenerowej.Warsztaty - foto-przygoda - kursanci w akcji 008

Czas trwania: około 5-6 godzin

Ilość uczestników: 2-3 osoby


 

 


Niezwykła wyprawa na łono natury dla fotografa amatora, chcącego podnieść swoje umiejętnoścWarsztaty - foto-przygoda - kursanci w akcji 001i. W trakcie wyprawy poznasz zarówno techniczne jak i artystyczne aspekty fotografii a także będziesz miał okazję zrobić niesamowite zdjęcia pod okiem instruktora. Dowiesz się jak działa aparat fotograficzny, jakie są jego funkcje i jak z nich prawidłowo korzystać. Poznasz podstawowe elementy kompozycji, oraz sposoby ich wykorzystania w tworzeniu niesamowitych obrazów, które na długo zapadają w pamięć. Na zakończenie czeka Cię jeszcze krótki internetowy kurs. Otrzymasz film na którym twoje własne zdjęcia zostaną ocenione i skomentowane co pomorze Ci w dalszym doskonaleniu własnych umiejętności. Wybrane zdjęcia zostaną poddane obróbce w programie graficznym, która również będzie opatrzona komentarzem.

Dodatkowo otrzymaWarsztaty - foto-przygoda - kursanci w akcji 009sz też pamiątkowe zdjęcia zrobione Ci podczas trwania warsztatów.

Warsztaty odbywają się w niewielkich grupach (maks. 3 osoby) co umożliwia indywidualne podejście do każdego z uczestników.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć innych kursantów w sekcji „Galeria”. Część z nich pierwszy raz trzymała w rękach aparat.