Foto-Przygoda w Połczynie-Zdroju – prace uczestników

Przyszedł czas na podsumowanie.  Warsztaty w ramach projektu granatowego pt.” FOTO – Przygoda w Połczynie-Zdroju” ” realizowane były w ramach Umowy o powierzenie grantu Nr -LGD/1/2018/G/004 . Umowa na realizację przedsięwzięcia została podpisana między Lokalną Grupą Działania – „ Powiatu Świdwińskiego” a Stowarzyszeniem Połczyńskie Innowacje Kulturalne w ramach naboru wniosków na projekty grantowe – Konkurs 1/2018/G.

No i w końcu nadeszło najważniejsze, czyli prace uczestników. Poniżej możecie podziwiać galerie poszczególnych osób. W albumach znajduje się po co najmniej 15 zdjęć wykonanych w trakcie plenerów oraz 5 zdjęć z poza zajęć, które uczestnicy wykonali samodzielnie podczas trwania zajęć w ramach zadań domowych. Daje nam to zwrotną sumę prawie 500 fotografii. Wystarczyłoby na kilka wystaw :). 

Chcieliśmy serdecznie wszystkim podziękować za zaangażowanie i przemiłą atmosferę na zajęciach. Szczególne podziękowania należą się również Dorocie Michalak-Chaińskiej, za zaangażowanie i pomoc w kwestiach organizacyjnych oraz Stowarzyszeniu Połczyńskie Innowacje Kulturalne, bez którego te warsztaty by się nie odbyły.

Zapraszam do podziwiania prac uczestników. Miłego oglądania 🙂

Stanisława Rudzińska