Foto-Przygoda w Świdwinie – prace uczestników

Przyszedł czas na podsumowanie.  Warsztaty w ramach projektu granatowego pt.” FOTO – Przygoda w Świdwinie” ” realizowane były w ramach Umowy o powierzenie grantu Nr 5-LGD/1/2018/G/004 . Umowa na realizację przedsięwzięcia została podpisana między Lokalną Grupą Działania – „ Powiatu Świdwińskiego” a Stowarzyszeniem Społeczno – Kulturalnym ” CARPE DIEM” w ramach naboru wniosków na projekty grantowe – Konkurs 1/2018/G.

No i w końcu nadeszło najważniejsze, czyli prace uczestników. Poniżej możecie podziwiać galerie poszczególnych osób. W albumach znajduje się po co najmniej 15 zdjęć wykonanych w trakcie plenerów oraz 5 zdjęć z poza zajęć, które uczestnicy wykonali samodzielnie podczas trwania zajęć w ramach zadań domowych. Daje nam to zwrotną sumę ponad 400 fotografii. Wystarczyłoby na kilka wystaw :). 

Chcieliśmy serdecznie wszystkim podziękować za zaangażowanie i przemiłą atmosferę na zajęciach. Szczególne podziękowania należą się również Katarzynie Staniszewskiej, za zaangażowanie i pomoc w kwestiach organizacyjnych, panu Januszowi Wielgoszowi za gościnę nad jeziorem Bukowiec, Krzysztofowi Weinarowi za plener w Międzyrzeczu, na którym mogliśmy przeżyć niezwykłe spotkanie z dzikami, Katarzynie Dągielskiej za wspaniałą przygodę ze strażakami, Ośrodkowi Kultury na Zamku w Świdwinie za pomoc w organizacji wystawy oraz całemu Stowarzyszeniu Społeczno-Kulturalnemu „Carpe Diem”, bez którego te warsztaty by się nie odbyły.

Zapraszam do podziwiania prac uczestników. Miłego oglądania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *