FOTO-Pstryk w plenerze – Goleniów Nocą

W końcu wybraliśmy się w plener z kółkiem fotograficznym FOTO-Pstryk, działającym przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Goleniowie. Jako, że pogoda nie dopisuje, zimy nie ma, a za oknem szaro-buro wybór padł na nocny plener w Goleniowie

Mimo niskiej temperatury spotkaliśmy się przy kościele Rzymskokatolickim Pw. św. Jerzego. Rozpoczęliśmy od rozpakowania statywów, które dopiero co zostały zamówione. Po krótkim wprowadzeniu o obsłudze tych, jakże przydatnych „urządzeń” ruszyliśmy robić zdjęcia.

Po „opstrykaniu” iluminowanej alejki ruszyliśmy dalej. Kolejnym i ostatnim miejscem, jakie odwiedziliśmy był park XXX-lecia. W całości oświetlony, więc tematów do zdjęć nie brakowało. Przepiękne ścieżki, podświetlone drzewa, ławki, rampy etc.

Oczywiście z zajęć powstała spora galeria, którą możecie podziwiać poniżej. Znajdują się tam fotografię zarówno autorstwa kursantek jak i mojego. Miłego oglądania 🙂 . Pamiętajcie, że uczennice musiały pracować w niesprzyjających warunkach jakimi był mróz, oraz brak światła, więc gratulujemy im uporu i poświęcenia. Latarki poszły w ruch, żeby móc oświetlić wszystkie przyciski na aparatach 🙂 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *