Plener w Dłusku

Na początku lata, świeżo po projekcie FOTO-Przygoda w Ińsku, postanowiliśmy wybrać się w plener z częścią kursantów. Terminy i miejsca już nas nie ograniczały, więc wybór padł na Dłusko, miejscowość oddaloną od głównych dróg, posiadającą za to piękne jezioro i otoczoną malowniczymi łąkami.

Pogoda zapowiadała się ładna, więc liczyliśmy na piękny wschód słońca na okolicznych wzgórzach. Niestety było za sucho na mgłę, a słońce wstawało za pojedynczymi chmurkami, rozsianymi na horyzoncie. Mokra trawa do pasa dołożyła swoje i wróciliśmy do samochodu. Na szczęście był jeszcze plan B, jezioro.

Ma całkiem ciekawe brzegi z wysokimi skarpami. Słońce zaczęło przedzierać się przez chmury, więc tematów do fotografowania nie brakowało. Dotarliśmy niestety tylko do jakiejś 1/3 długości, a dokładniej do grobli, po której miała przebiegać niemiecka autostrada do Gdańska. Zdjęcia z tego poranka możecie podziwiać poniżej. Są to wymieszane prace 5 osób, moje, Wojtka, oraz trzech uczennic z Ińska, Beaty Pryma, Julii Igielskiej i Roksany Trokielewicz.

[Not a valid template]

Poniżej możecie znaleźć odnośniki do wszystkich prac każdego z uczestników pleneru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *