Foto-Przygoda w Pyrzycach – podsumowanie

Przyszedł czas na podsumowanie projektu Foto-Przygoda w Pyrzycach. Były to warsztaty fotograficzne, organizowane przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pyrzycach, które mieliśmy zaszczyt prowadzić. Projekt odbył się w ramach operacji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przez cały miesiąc kursancie z Pyrzyc uczestniczyli w swojej foto-przygodzie. Przerobiliśmy masę materiału, ruszyliśmy trzy razy w plener i oczywiście wykonaliśmy ogromną ilość zdjęć. 20 osób pracowało w pocie czoła po to, żebyście mogli zobaczyć najbliższą okolicę widzianą ich oczami. Fotografia to nie jest sztuka patrzenia, ale widzenia i to właśnie robili kursanci, widzieli świat na swój własny sposób, przez pryzmat własnych subiektywnych odczuć. Wy możecie poczuć choć namiastkę tego co oni w trakcie naszych spacerów oglądając ich zdjęcia. Zerknijcie na mapkę, wcale nie trzeba jechać daleko żeby zobaczyć piękno otaczającego nas świata 🙂

Chcieliśmy serdecznie wszystkim podziękować za zaangażowanie i przemiłą atmosferę na zajęciach. Szczególne podziękowania należą się również Sołtys Grędźca, pani Małgorzacie za ugoszczenie nas na terenie wiejskiej świetlicy.

Prace uczestników możecie podziwiać poniżej. Miłego oglądania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *