Foto-Przygoda w Ińsku – podsumowanie

Przyszedł czas na podsumowanie projektu Foto-Przygoda w Ińsku. Były to warsztaty fotograficzne, organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych i Kulturalnych KADAM, które mieliśmy zaszczyt prowadzić. Projekt odbył się w ramach operacji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Ogromnego wsparcia udzieliło nam również Ińskie Centrum Kultury.

Przez cały miesiąc kursanci z Ińska uczestniczyli w swojej foto-przygodzie. Przyznam się, że od dawna przymierzałem się do wizyty z aparatem w tym miejscu i w końcu się udało. Mimo dwóch wizyt nad pięknym jeziorem Ińskim nadal jednak czuję niedosyt, co oznacza, że już wkrótce znowu się tam pojawię :). Oprócz plenerów w Ińsku wybraliśmy się również do letniska Wisola nad jeziorem Stubnica. Niezwykłe tereny Ińskiego Parku Krajobrazowego sprawiły, że nasi uczniowie uchwycili na zdjęciach tyle piękna przyrody, ile jeszcze na raz w jednym miejscu nie widzieliśmy :). Zerknijcie na mapkę a zobaczycie gdzie byliśmy.

Chcieliśmy serdecznie wszystkim podziękować za zaangażowanie i przemiłą atmosferę na zajęciach. Szczególne podziękowania należą się również Jakubowi Klymowi, oraz całemu zespołowi ICK, oraz pani Beacie Prymie, kursantce, która pomogła nam okiełznać cały ten „tajfun” jakim była nasza grupa, oraz Julce, Roksanie i Sandrze 🙂  

Prace uczestników możecie podziwiać poniżej. Miłego oglądania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *