UTW Nowogard – Podsumowanie warsztatów


Witam wszystkich. Właśnie dobiegły końca pierwsze warsztaty fotograficzne FOTO-PRZYGODA. Gdy emocje już opadły, a materiały są w trakcie obróbki przyszedł czas na refleksje. Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich uczestników. Zebrała się ogromna galeria prac. A muszę nadmienić, że nie było łatwo. Ani razu nie dopisała nam pogoda. Czasami warunki są takie, że gdziekolwiek skierujemy aparat to piękne zdjęcia same wychodzą. Nam do takiej pogody było co najmniej daleko 🙂 . Ale mimo tych ograniczeń, oraz faktu, że dla większości osób były to początki „świadomego” fotografowania wszyscy spisali się wyśmienicie. Już wkrótce zaprezentujemy galerię wybranych prac, oraz wszystkie zdjęcia wykonane w trakcie zajęć, jak również prace własne, wykonane samodzielnie przez kursantów w ramach „pracy domowej”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, oraz wspaniałą zabawę, szczególnie podczas ognisk 🙂 . Dziękujemy również Nadleśnictwu Mieszkowice za wspaniałą gościnę. Do dzisiaj jesteśmy pod wrażeniem miejsca, jakie dla nas przygotowano, a wypadałoby nadmienić, że na ostatnią chwilę (wina leży oczywiście po mojej, roztrzepanej i zaganianej stronie 🙂 ).

Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z zajęć, zarówno tych w sali jak i tych w plenerze. Już wkrótce wystawa, oraz znacznie, znacznie więcej prac.

Miłego oglądania 🙂

 


[Not a valid template]


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarz do “UTW Nowogard – Podsumowanie warsztatów”